Recenzja fotoobrazu Saal Digital Polska

 

Zdjęcia w różniej formie są popularną i ciągle modną ozdobą wnętrz. Fotoobraz jest idealnym pomysłem na urozmaicenie ścian swojej sypialni czy salonu. Saal Digital Polska umożliwił mi przetestowanie własnego projektu. Efekty są naprawdę zdumiewające.

Po tym jak mogłam zebrać swoje ulubione fotografie w fotoksiążce, Saal Digital Polska zaakceptował też moje zgłoszenie do testu fotoobrazu. Standardowo do stworzenia własnego projektu potrzebowałam aplikacji, którą już miałam zainstalowaną na laptopie, SaalDesign. W przypadku tworzenia fotoobrazu w panelu mamy spory wybór opcji wydruku, m.in. płyta PVC, Pleksi, czy Floating Frome. Ceny w zależności od faktury obrazu wahają się już od 34zł i są zależne też od  wielkości. Z tak bogatej oferty różnych powierzchni i formatów wybrałam fotoobraz na płótnie, o wymiarach 40x50. Chciałam stworzyć coś oryginalnego, co współgrałoby z wnętrzem mojej sypialni, dlatego wybrałam zdjęcie górskiego krajobrazu z Genewy. Aplikacja w przypadku kreowania fotoobrazu również nie sprawia trudności. Panel edycji jest jasny i czytelny w obsłudze, można pobawić się możliwościami jej wyboru. Po zakończeniu swojego projektu i złożeniu zamówienia pozostało mi czekać na przesyłkę. Jak się później okazało, nie trwało to długo.

W przypadku fotoobrazu również zaskoczyło mnie solidne opakowanie przesyłki. Nie było szans na potencjalne uszkodzenie pakunku. Obraz, który otrzymałam od Saal Digital Polska, jest wykonany w rewelacyjnej jakości druku. Materiał, z którego został stworzony również wygląda na wytrzymały. Barwy są przepięknie i starannie odwzorowane. Ten fotoobraz efektownie wkomponuje się we wnętrze mojego pokoju. Firma Saal Digital Polska oferuje też wiele kuponów rabatowych, które warto sprawdzić na ich stronie internetowej: www.saal-digital.pl

 

 

Saal Digital Polska proponuje też m.in. fotoksiążki, fotozeszyty, plakaty, kartki, kalendarze, fotoprezenty. Z tak bogatą ofertą na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.


Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska