Dzieci polskich gwiazd. Czy są podobne do swoich sławnych rodziców?

 

Dziś Dzień Dziecka – święto wszystkich dzieci: małych, dużych, ale i tych, którzy dawno już nimi nie są, lecz wciąż się nimi czują. Dzień Dziecka obchodzą wszystkie dzieci, niezależnie od pochodzenia. Także te, których rodzice to najpopularniejsze gwiazdy polskiej telewizji. Oto one:

Klara Lewandowska

Jej narodzin wyczekiwała cała Polska! Według wszelkich rankingów to właśnie Klara Lewandowska jest najpopularniejszym dzieckiem, którego życiem interesuje się cały kraj. Urodziła się 4 maja zeszłego roku, o czym poinformowali Anna i Robert Lewandowscy na swoich profilach w social mediach. Dziś jest już roczną dziewczynką z króciutkimi, jasnymi włoskami. O jej wyglądzie możemy powiedzieć właściwie tylko tyle, ponieważ jej rodzice chronią wizerunek i prywatność maleńkiej córeczki. Od niedawna nauczyła się chodzić, co wiemy z filmów i zdjęć z instastory Anny. W pierwsze urodziny Klary, Lewandowscy zorganizowali jej przyjęcie urodzinowe o jakim marzy właściwie każde dziecko – pudrowe kolory, mnóstwo zabawek, balonów a także gości. Mama Klary w dniu rocznicy narodzin córki oświadczyła, że nic ani nikt nie nauczył jej tyle cierpliwości i miłości, co ta mała istota. Małej Lewandowskiej udało się także kilka razy pojawić na meczach taty. Ciekawe jak jej wrażenia. Szczęście czuć od tej rodziny na kilometr!

 

Zobacz także: Ciekawostki o dzieciach znanych osób

 

 

 

 

Antek Królikowski

Mimo że już do kilku lat jest pełnoletni, nadal pozostaje dzieckiem swoich rodziców. Mowa o Antku Królikowskim – synu Pawła i Małgorzaty Królikowskich. Chyba „niedaleko pada jabłko od jabłoni”, ponieważ Antek twardo idzie w ślady rodziców i już jako dziecko rozpoczął swoją aktorską karierę. Jego filmografia jak na 29-letniego mężczyznę jest naprawdę obszerna. Zagrał między innymi w „Domu nad rozlewiskiem, „Lejdis”, „Mieście 44” i wielu innych. Od 2017 r. wraz z Tomaszem Kammelem są kapitanami drużyn w programie „Kocham Cię, Polsko”. Prywatnie od 2017 roku jest związany z Julią Wieniawą, młodszą o 9 lat artystką i aktorką. Wraz z nią adoptował psa ze schroniska. Królikowski na każdym kroku podkreśla swój szacunek wobec rodziców i wie, że to między innymi dzięki nim może rozwijać swoją karierę. Antek dużo podróżuje i wyrósł na naprawdę inteligentnego i przystojnego faceta!

 

Zobacz także : Na czym polega fenomen sióstr Kardashian?

 

 

 

Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Anna Przybylska odeszła prawie 4 lata temu. Pozostawiła za sobą cudowne wspomnienia, mnóstwo zagranych ról, ale przede wszystkim kochającą rodzinę. Oliwia, Szymon i Jaś to trójka dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Dziś są kochającą rodziną, rozwijają się, spełniają marzenia.W tym artykule mowa przede wszystkim o dorastającej Oliwii, która stała się piękną już właściwie kobietą. Nieszczególnie udziela się w życiu medialnym, a jedynie udostępnia część swojego życia w social mediach. Życzymy całej rodzinie samych cudownych chwil na każdy dzień.

 

 

 

Hania  córka Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana

Hania to sześcioletnia dziewczynka, o której nie słyszy się często w mediach. Jej rodzice dbają, by prywatność i bezpieczeństwo córki było najważniejsze. Basia i Rafał – rodzice dziewczynki  korzystają z popularności i szansy na rozwój kariery. Oboje zaangażowani są w wiele projektów. Pomimo to nie zapominają o tym, co jest najważniejsze – o rodzinie, a przede wszystkim o swojej córce Hani. Niejednokrotnie zabierają ją do teatru lub na musicale w ich wykonaniu. Hania to szczęśliwa dziewczynka, która cieszy się każdym dniem i miłością rodziców. Rośnie i rozwija się, jest oczkiem w głowie mamy i taty.

 

Zobacz także: M jak miłość: Jak zmieniały się polskie seriale

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska