Dlaczego kobiety wolą niegrzecznych facetów?

Marząc o idealnym partnerze i ojcu naszych przyszłych dzieci widzimy odpowiedzialnego, opiekuńczego romantyka, który nie widzi świata poza nami. Dlaczego więc w rzeczywistości często wygląda to zupełnie inaczej?  Mili faceci zdobywają serca kobiet? Akurat.

 

Badania dowodzą, że kobiety zawsze wybierają pomiędzy dwoma typami mężczyzn. Pierwszy to potencjalny mąż i ojciec, dla którego ważne jest rodzinne ciepło i osiąganie wzajemnych kompromisów. Natomiast drugi jest seksownym łobuzem, macho, który zadba o Ciebie, ale jednocześnie pokaże, że nie da sobie w kaszę dmuchać i za wszelką cenę postawi na swoim. Co ciekawe, statystyki pokazują, że wiele kobiet nie tylko ocenia niegrzecznych chłopców jako bardziej atrakcyjnych, ale również uważają, że są materiałem na dobrych tatusiów. Oczywiście najlepiej by było znaleźć hybrydę, czyli seksownego faceta, który przy tym będzie dobrym mężem i ojcem, będzie przynosił Ci kwiaty i mówił miłe słowa, będzie odpowiedzialny, rozsądny, opiekuńczy, szarmancki i uprzejmy, który trzeźwy czy pijany będzie dzwonił tylko po to, żeby powiedzieć, jak bardzo Cię kocha i tęskni i taki, którego będą zazdrościć Ci zarówno najwięksi wrogowie, jak i najlepsze przyjaciółki. Ideał? Dobrze wiemy, że ideały nie istnieją. Każdy jest idealny na swój sposób i to od Ciebie zależy, w kim będziesz widziała partnera „do tańca i do różańca”. W prawdziwym życiu kobiety wybierają kogoś pomiędzy jednym, a drugim typem i jest to uwarunkowane hormonami. Ale nie walcz z tym, żeby nie obejrzeć się za seksownym przystojniakiem. Faceci, kiedy widzą ładną, zgrabną i długowłosą dziewczynę też nie odwracają głowy w drugą stronę.

Pociąg do łobuzów nie jest efektem wrodzonego masochizmu. Kobieta docenia tych dobrych i wrażliwych, ale czasami jej decyzje podejmują jajeczka, szczególnie w czasie owulacji. ;) I teraz spróbuj im wytłumaczyć, że to głupota. Chociaż czy na pewno to taka głupota? Łobuz może i doprowadza Cię do szału, ale jednego nie da się zaprzeczyć: zdecydowanie wybija się ponad wszelką przeciętność i jak się zakocha to już na amen. A o tę cechę bardzo trudno w dzisiejszym szalonym świecie. Więc w tym przypadku plusy w 100% zakrywają minusy. On zagwarantuje Ci też super zabawę, regularne orgazmy i mnóstwo uniesień.

 

Pamiętajmy jednak świętą prawdę: „pod maską twardziela kryje się wrażliwy mężczyzna, który nie tylko rąbie drzewo, ale i karmi buteleczką kociaczki”. Związek z takim facetem to ryzyko i prawdziwa podróż w nieznane, ale nie będziesz żałować, kiedy dojdziesz do wniosku, że mimo swojego silnego charakteru kocha Cię jak nikt i jest w stanie zrobić dla Ciebie dosłownie wszystko.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska