Czerwiec z Netflixem

27/05/2017

 

Maj dla Netflixu był wyjątkowo udany. Wiele premier nowych seriali, sporo powrotów z nowymi sezonami. Jak się okazuje, stacja nie zwalnia tempa na wakacje. Właściwie dopiero teraz uderzą z całych sił. W wakacje mamy czas na seriale, właściciele stacji bardzo dobrze o tym wiedzą.

 

Showmax i Amazon będą musiały się bardzo postarać, jeśli chcą przerwać uzależnienie ludzi od produkcji Netflixu. Ze wszystkich tych stacji, to właśnie on zaprezentował najlepszą ramówkę. Nie mają zamiaru czekać z premierami do jesieni. Nie przerywają emisji. Łamią stereotypy, dla nich wakacje to nie czas na powtórki. To czas, by jeszcze bardziej przyciągnąć widzów. Oto co czeka na nas w czerwcu.

 

Premiera piątego sezonu „Orange Is the New Black”

 

 

Czwarty sezon zakończył się spektakularnie. Netflix nie kazał nam długo czekać na nowe odcinki. Już 9 czerwca odbędzie się premiera nowego sezonu. A w nim zmiany. Serial będzie miał całkowicie inną formułę. Do tej pory serie miały akcję rozciągniętą na kilka miesięcy z życia więźniarek. Piąty sezon pokaże zaledwie trzy dni. Ciekawe rozwiązanie, dość nietypowe. Ciężko sobie wyobrazić, jak będzie to teraz wyglądać, szczególnie, że ciągle mamy w głowach tragiczne zakończenie ostatniego wyemitowanego odcinka.

 

Wraca „Flaked”

 

Tak, tak „Flaked”, który tak pokochaliśmy, wraca już 2 czerwca ze swoim drugim sezonem. Opowieść o trzeźwym alkoholiku, którego mieszkańcy dzielnicy traktują prawie jak Boga, wyjątkowo spodobała się widzom. Trzeba przyznać, że jest to dość senny i odrealniony serial. Chociaż dotyka zwykłej codzienności, jest w nim coś z „innego świata”. Jego ciepły klimat będzie idealnie wpasowywać się w upalne czerwcowe wieczory.

 

 

Zobaczymy też rodzinę farmerów z „The Ranch”

 

W połowie czerwca nasz komediowy sitcom zaprezentuje swój trzeci sezon. Colt Bennett, który miał wrócić w rodzinne strony tylko na chwilę, postanowił zostać z rodziną. Porzucił sportową karierę i pomaga swoim bliskim. Fabuła wydaje się banalna, jednak pamiętajmy, że to Netflix. Tam nie ma złych seriali. W „The Ranch” postacie są wyjątkowo dobrze i zabawnie rozbudowane. W tym serialu nie ma miejsca na wulgarność. Duża dawka niebanalnego humoru. Do tego serialu siadają całe rodziny i w tym właśnie tkwi jego siła. Dwa poprzednie sezony chwilami zaskakiwały, ale ciągle bawiły. Tego samego oczekujemy od ich kontynuacji.

 

Ponownie spotkamy się z dziewczynami z „Pretty Little Liars”

 

 

Alison, Emily, Spencer, Aria i Hanna wracają z 7 sezonem. Ta produkcja przyzwyczaiła nas do spektakularnych zakończeń sezonów, tak samo było tym razem. Tajemnicza gra, nietypowa ciąża Alison, do której wykorzystano komórki jajowe Emily. Postrzelona Spencer. Aria i jej powiązanie z A.D. Od siódmego sezonu oczekujemy wielu odpowiedzi. Czy dziewczyny odpowiedzą za morderstwo? Czy jednak ujdzie im to na sucho? Już pierwszego dnia czerwca, zobaczymy nowy odcinek.

 

W końcu coś nowego. Serial „Gypsy”

 

 

 

Serial będzie thrillerem psychologicznym. „Gypsy” powstanie z współpracy Netflixu i Universal Television. Cała fabuła skupia się wokół terapeutki Jean Holoway, która wchodzi w nietypowo bliskie relacje z rodzinami swoich pacjentów. O „Gypsy” słychać było wiele i od dawna. Chociaż z samej fabuły zdradzono bardzo mało. Bardziej mówili o aktorach i producentce niż o samym serialu. Ewidentnie stawiają na tajemnicę i element zaskoczenia, jednak powiedzieli za mało, by dobrze zaciekawić. Dlatego „Gypsy” budzi skrajne emocje. Twórczynią produkcji jest Lisa Rubin. W rolę główną wcieli się Naomi Watss, doskonale znana z amerykańskiej wersji „The Ring” i „Shut In”. W obu produkcjach wypadła całkiem nieźle, mamy nadzieje, że i tym razem nie zabraknie jej aktorskiego talentu.

 

 

 

Biograficzny absurd, czyli „GLOW”

 

 

To opowieść o wielkim, ale też nietypowym fenomenie GLOW czyli Gorgeous Ladies of Wrestling. Produkcja przytoczy jego historię niemalże od początku powstania. Zacznie się od chwili, w której Ruth Wilder wraz z innymi 12 kobietami otrzymuje zaproszenie do wzięcia udziału w GLOW. Możemy się domyślać, że całość będzie opowieścią z perspektywy Ruth. Jednak nie wiemy tego na pewno. Być może Netflix czymś zaskoczy. W sumie już to zrobił, samym pomysłem na serial. Powiem szczerze, że wydaje mi się to tak absurdalne, że aż niemożliwe do zrobienia. Z wielkim zaciekawieniem czekam na premierę. Muszę na własne oczy się przekonać jakim cudem udało im się zmienić historię GLOW w serial. Już 23 czerwca odbędzie się wielka próba dla „GLOW”. Z czystej ciekawości pierwszy odcinek pewnie będzie oglądać sporo osób. Jednak czy zostaną przy produkcji na stałe? Ja mam wątpliwości. Pierwszy sezon składać się ma z 10 odcinków. Czy powstanie drugi? Nie wiadomo, wszystko zależy od oglądalności.

 

Miłosna opowieść i „My Only Love Song”

 

 

 

Tu poznamy słynną aktorkę, gdy w jej życiu zaczyna przybywać coraz to więcej problemów a sprawy całkowicie się komplikują. Kobieta ucieka z planu zdjęciowego i wsiada do starego Vana. Samochód zabiera ją w wyjątkową podróż w czasie. „My Only Love Song” nie jest tak rozreklamowany jak wcześniejsze nowości Netflixu. Mimo że na to w pełni zasługuje. Wydaje się, że będzie to łatwa i lekka opowieść o miłości. Tego typu produkcje są lepiej odbierane w czasie lata. Być może ten serial to strzał w dziesiątkę. Przekonamy się już 9 czerwca.

 

Oto pełna lista nowość na czerwiec (seriale i filmy)

1.06 – Pretty Little Liars: Season 7

1.06Betting on Zero

1.06 Woman with 7 Personalities

1.06 World of Compulsive Hoarders

1.06 Burlesque

1.06Theater of Life

1.06 Gringo: The Dangerous Life of John McAfee

1.06 Secret of Westminster

1.06 iZombie: Season 3

2.06 Saving Banksy

2.06The 100: Season 4

2.06 Lucid Dream

2.06 Flaked: Season 2

3.06 The Blacklist: Season 4

6.06 Better Call Saul: Season 3

6.06 Shadowhunters: The Mortal Instruments: Season 2B

7.06 Designated Survivor: Season 1

9.06 Orange Is the New Black: Season 5

9.06 My Only Love Song: Season 1

13.06 Oh, Hello On Broadway

15.06 You Me Her: Season 2

15.06 Jane the Virgin: Season 3

16.06 What the Health

16.06 The Ranch: Part 3

16.06 Counterpunch

20.06 The Diary of a Teenage Girl

20.06 Rory Scovel Tries Stand-Up For The First Time

23.06 GLOW: Season 1

23.06 American Anarchist

23.06 You Get Me

23.06 Nobody Speak: Trials of the Free Press

23.06Free Rein: Season 1

27.06 Chris D’Elia: Man on Fire

28.06 Okja

30.06 Gypsy: Season 1

30.06 Little Witch Academia: Season 1

 

 

 

Korekta: Olga Miziuk

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska