Butelka do filtrowania wody kranowej. Test i opinie o butelce Dafi

 

Firma Dafi stworzyła butelkę, która filtruje wodę kranową. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają problem z zapominaniem o regularnym piciu wody kranowej. Ma jeszcze wiele innych zalet, jakich? 

Mówi się, że aby prawidłowo funkcjonować należy pić około 2,5 l wody dziennie. Jest to neutralna liczba, która nie uwzględnia upałów, wysiłków fizycznych, czy dolegliwości żołądkowych. Wówczas należy jeszcze bardziej troszczyć się o gospodarkę wodną organizmu. Bardzo często zapominamy o regularnym spożywaniu wody, często nie mamy czasu jej kupić, czy nie chce nam się nosić dużych pojemności. Na ratunek przyszła firma Dafi, która stworzyła butelkę filtrującą wodę kranową. To idealne rozwiązanie dla każdego.

 

 

Zobacz także: Korzyści z picia wody

 

Zalety butelki Dafi:

* Przede wszystkim jest ona bardzo poręczna. Przedsiębiorstwo zatroszczyło się o to, aby każdy mógł dopasować rozmiar dla siebie. Na rynku dostępne są butelki 0,3, 0,5 oraz 0,7l. 

* Butelka jest bardzo lekka.

* Butelka jest foremna i trwała. To nie jest zwykła butelka do wody źródlanej. Zbudowana jest z takiego tworzywa, które można delikatnie zginać, wgniatać, ale nie da się jej potłuc, czy szczególnie zniszczyć. 

* Ładny design. Uważam, że jak na butelkę, która posłuży na miesiące, a nawet lata, butelka ma całkiem przyjemny wygląd. Jest przezroczysta, a dodatkowo ustnik i filtr mają kolor, który można sobie wybrać. 

* Bezpieczna dla zdrowia. Przefiltrowana woda jest przebadana i przetestowana. 

* Smak. Jako wierny fan jednej jedynej wody niegazowanej, źródlanej, było mi ciężko przemówić do rozsądku. Uważałam, że tylko jedna firma daje napój zdatny do picia. Jak się okazało butelka Dafi spełniła moje oczekiwania i smak wody jest porównywalny do mojej ulubionej. 

* Znaczek terminu ważności filtra. Woda posiada na zakrętce znacznik, który umożliwia zaznaczenie dnia, w którym zmieniono filtr. Dzięki temu można pamiętać, kiedy go zmienić, a co za tym idzie, woda zawsze będzie zdrowa i świeża. 

 

Zobacz także: Woda z cytryną na czczo

 

Podsumowując. Butelka Dafi to naprawdę idealne rozwiązanie dla każdego. Pomaga ona pamiętać o spożywaniu określonej ilości wody. Jest lekka, poręczna i ładna. Dzięki różnym rozmiarom, zmieści się do każdej torebki, czy plecaka i nie będzie ciążyła. Z ręką na sercu możemy polecić tę butelkę wszystkim czytelnikom. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska