3 książki o... Nowym Jorku

 

Stolica mody, miasto miłości i niespełnionych marzeń. Jednym słowem Nowy Jork – ulubieniec filmowców i autorów książek, którzy lubią przenosić swoich bohaterów właśnie tam.

Hanna Bakuła – Idiotka. Miłość w Nowym Jorku

Zderzenie wielkich marzeń i nadziei ze smutną rzeczywistością boli. To właśnie spotyka Molly – trzydziestoletnią bohaterkę wzruszającej powieści o miłości, namiętności, przyjaźni, a wszystko to z pięknym Manhattanem w tle. „Idiotka” to także sentymentalna podróż autorki do lat osiemdziesiątych i jej pierwszych lat we Wielkim Jabłku.

 

Hanya Yanagihara – Małe życie

Bestsellerowa powieść, która na całym świecie rozchodziła się jak ciepłe bułeczki. Nowy Jork w tej książce to nie tylko miejsce akcji – to jeden z głównych bohaterów obok młodych, pełnych nadziei ludzi, którzy właśnie kończą studia i rozpoczynają walkę o przetrwanie. Ta ponad ośmiusetstronicowa książka to opis kilkudziesięciu lat czwórki przyjaciół, przez które przewija się wszystko – miłość, zawód, przyjaźń, choroba, szczęście i smutek.

 

Magdalena Muszyńska-Chafitz – Z Nowym Jorkiem na NY

Fantastyczny przewodnik polskiej blogerki, która zna Nowy Jork lepiej niż niejeden nowojorczyk. Pozycja obowiązkowa dla tych, którzy planują odwiedzić to miasto i chcą dobrze zjeść, zabawić się i pozwiedzać. Wszystkie najważniejsze informacje przekazuje właśnie LittleTownShoes.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska