Seriale Disneya, które każdy z nas kochał

27/09/2019

 

Każdy z nas jako dziecko kochał produkcje Disneya. Dlatego też powstanie telewizyjnego kanału Disney Channel było spełnieniem naszych marzeń, nie prawda? Mimo upływu lat nasza redakcja wciąż kocha Disneya całym sercem, dlatego też postanowiliśmy przypomnieć sobie i wam najlepsze seriale, również te animowane, które każdy z nas kochał i które mogliśmy oglądać właśnie na Disney Channel.

Nie ma to jak hotel


Na pewno pamiętacie historię niesfornych braci bliźniaków, Zaca i Cody’ego, mieszkających z matką w hotelu. Kto z nas nie marzył o takim życiu? Serial zakończył się w 2008 roku, ale twórcy nie powiedzieli wtedy ostatniego słowa, bo już rok później rozpoczęto emisję serialu “Nie ma to jak statek”. Jest to kontynuacja tej samej historii. Tym razem chłopcy mierzą się już z nastoletnimi problemami, które potęguję fakt, że żyją oni na statku.

 

Zobacz także: Znane rodzeństwa bliźniacze

 

 

Legenda Tarzana


To historia mężczyzny, który wskutek nieszczęśliwych wypadków jako dziecko trafił pod opiekę małp, które wychowywały go z dala od ludzi. Do czasu. Pewnego razu na ich wyspie pojawiają się ludzie, którzy zostają na niej na dłużej. Jest wśród nich też młoda kobieta, która od razu zakochuje się, oczywiście z wzajemnością, w tytułowym Tarzanie. Odtąd mężczyzna uczy się jak być człowiekiem i jak pogodzić nowe życie ze starym.

 

Zobacz także: Bajki naszego dzieciństwa

 

 

Nowa szkoła króla

 

Serial opowiada o losach młodego, rozpieszczonego księcia, który bardzo marzy o koronie. Żeby ją jednak dostać, musi najpierw skończyć szkołę. Proste, prawda? Kiedy na jego drodze stoi wiedźma Yzma nic nie jest proste. Co ciekawe, akcja serialu toczy się w jednym z nieznanych królestw znajdujących się w Ameryce Południowej. Wszyscy znacie go! On tu rządzi, Kuzco!”. Przyznajcie się! Ile osób wciąż pamięta słowa z czołówki?

 

Zobacz także: 5 bajek Disneya, jakich jeszcze nie znasz (a warto to zmienić)​

 

 

Czarodzieje z Waverly Place


Nutka magii to rzecz, która czasami bardzo by nam się przydała w codziennym życiu. Niestety możemy ją oglądać tylko w telewizji. Dlatego też tak dużą popularnością cieszył się serial “Czarodzieje z Waverly Place”, opowiadający o losach czarodziejów, którzy czasami pomagali sobie właśnie odrobiną magii. To też serial, dzięki któremu kariera Seleny Gomez zaczęła rozwijać się w zawrotnym tempie.

 

Zobacz także: Gwiazdy Disneya, które robią karierę w Hollywood

 

 

Brenda i Pan Whiskers


Chyba trudno o bardziej zwariowany i zabawny serial animowany. Brenda i pan Whiskers to historia suczki i królika, którzy na skutek różnych zbiegów okoliczności trafiają do dżungli, gdzie muszą nauczyć się żyć ze sobą i z innymi, nieco bardziej egzotycznymi zwierzętami. Mimo absurdalnych zwrotów akcji i nieszablonowego humoru, każdego dnia gromadził on przed ekranami miliony dzieciaków z całego świata.

 

Zobacz także: Czego nauczyły nas księżniczki Disneya?

 

 

Kim Kolwiek


Przez lata wszystkie dziewczynki chciały znaleźć księcia na białym koniu i zostać księżniczkami. I wtedy pojawiła się ona! Tajna agentka Kim Kolwiek. Wówczas księżniczki na pewien czas przeszły do lamusa, bo każda dziewczynka marzyła, żeby być silną i niezależną jak Kim Kolwiek i ratować świat przed złoczyńcami z wiernym przyjacielem u boku. Swoją drogą, nieoczekiwana zamiana ról, prawda?

 


 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska