Zapowiedzi muzyczne – lipiec 2017

W tym miesiącu – power metal inaczej, retrorewolucja i Krzysztof Krawczyk… Czy na pewno mamy 2017 rok? Sprawdźcie, co będzie działo się w lipcu!

7 lipca

Orden Ogan – Gunmen

Power metal i dziki zachód? Czemu nie! Niemiecki zespół Orden Ogan sięga po tę nietypową mieszankę w nowym albumie, przedstawiając go w swoim własnym, mrocznym stylu. Pierwszy teledysk z nowego krążka łączy klasyczny image zespołu z opowieścią o rewolwerowcach.

Krzysztof Krawczyk – Psalmy Dawidowe

Legenda polskiej muzyki wraca z nowym albumem, na którym znajdą się utwory skomponowane na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Krawczyk wykonuje na niej psalmy w przekładzie znanych polskich artystów takich jak Czesław Miłosz czy Leopold Staff. Pozycja przedstawia ciekawe spojrzenie na życie artysty i jest niewątpliwie ważną płytą dla fanów artysty.

 

Haim – Something to Tell You

Dziewczyny z Haim już miesiąc temu opublikowały pierwszy kawałek z nowej płyty, dając fanom przedsmak tego, co ich czeka. Nowy krążek to przede wszystkim powrót do korzeni gatunku.

 

14 lipca

Coldplay – Kaleidoskope

Kolejny zespół, który wraca do korzeni – za co fani alt rocka niewątpliwie są im wdzięczni. Nowa płyta Coldplay zwalnia tempo, pozwalając słuchaczom dryfować na fali dźwięków.

 

21 lipca

 

Lana Del Rey – Lust For Life

Choć tytuł może być mylący, to wciąż ta sama Lana. Nowy kawałek zapowiada ciekawe połączenie z energetyzującym The Weekend. Czy uda im się tchnąć w jej muzykę więcej radości? Przekonamy się.

 

Mr. Big – Defying Gravity

Każdy czasem potrzebuje trochę problemów. Takie hasło głosi nowy kawałek Mr. Big, a ich nowy album wprost przeciwstawia się siłom niezaprzeczalnie nieludzko silnych. Jak poradzi sobie z tym scena rockowa i ich fani? Przekonamy się.

 

Foster the People – Sacred Hearts Club

Jeśli kojarzycie ich tylko z kawałka “Pumped Up Kicks”, to czeka was niezły szok. Nowy album szykuje się w nowoczesnym stylu, który przełamie wizerunek zespołu.

 

28 lipca

 

Arcade Fire – Everything Now

David Bowie ich uwielbiał. Czyżby to był jakiś znak? Niedoceniany zespół wraca z nowym krążkiem, a promujący go singiel o tym samym tytule przywodzi na myśl wariacje na temat brytyjskiego rocka.

 

 

 

Korekta: Olga Miziuk

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska