Zapowiedzi muzyczne – marzec 2017

 

Marzec będzie miesiącem pod znakiem muzyki popularnej! Ed Sheeran, Jamiroquai, a także James Blunt w tym miesiącu dadzą swoim fanom coś nowego. Polacy będą mogli pocieszyć się nowym albumem Voo Voo.

1. Ed Sheeran – Divide

Rynek zachłysnął się jego nowymi singlami, nuci je już niemal każdy, ale na tym nie koniec. „Shape of you” i „Castle on the Hill” promują bowiem nowy album wykonawcy pod zagadkową nazwą „÷”. Oczekiwania są wysokie, biorąc pod uwagę sukces promujących album kawałków. Czy będzie to kolejny kasowy sukces młodego muzyka? Dowiemy się tego już 3 marca.

 

2. Voo Voo – 7

Legendy polskiej sceny wracają z nowym albumem. Nie jest to skok na kasę. Czy kiedykolwiek jednak tego próbowali? Ich muzyka tętni życiem, emocjami. A z zapowiedzi nowego albumu wynika, że nowy album nie będzie się pod tym względem wyróżniał. Premiera odbędzie się 7 marca.

 

3. Circa Waves – Different Creatures

Chłopaki z Liverpoolu wracają z hukiem. Ich drugi album ma nieść nieco więcej ciężkiego brzmienia. Indie rockowa nowość do odsłuchania już 10 marca.

 

4. Soundgarden – Ultramega OK [Reedycja]

Niezadowoleni z brzmienia ich debiutanckiego albumu już dawno temu planowali jego remaster. Ich kariera nabrała jednak tempa, a „Ultramega OK” odeszła w przeszłość. Teraz nastał czas na „poprawę” starych nagrań, jak mówią sami muzycy Soundgarden. W 2016 roku oryginalne taśmy muzycy przekazali do zremiksowania Jackowi Endino (m.in. Nirvana, Mudhoney). Do oryginalnej tracklisty dołożono sześć piosenek z „Ultramega OK” w innych wersjach. Wynik prac usłyszymy już 10 marca.

 

5. Bartosz Szymoniak – Alarm

Finalista „Idola” wraca z nową płytą solową z gatunku, który sam nazywa beatrockiem. Lirycznym tekstom towarzyszą gitara oraz dźwięki tworzone wyłącznie za pomocą aparatu mowy wykonawcy – imitują one bas, perkusję, instrumenty dęte. Lista składa się z aranżacji wierszy poetów pokolenia Kolumbów – m. in. T. Gajcego i K. K. Baczyńskiego. Ukaże się ona 10 marca.

 

6. Miuosh – POP

Miuosh na polskiej scenie hip-hopowej jest od lat. Nowy album ma być jednak inny. Singiel „Tramwaje i gwiazdy”, który muzyk nagrał we współpracy z Katarzyną Nosowską nosi klimat bezsennej nocy i retro syntezatorów. Nowa płyta muzyka pojawi się w sprzedaży już 16 marca.

 

7. James Blunt – The Afterlove

Twórca jednej z najbardziej rozpoznawalnych piosenek o miłości na świecie wraca na scenę z albumem, który wpisuje się w obecnie panujący trend kawałków popowych zahaczających o R&B.

 

8. LemON – Tu

Zwycięzcy 3. edycji „Must Be The Music” wychodzą do fanów z nowym albumem „Tu”, który promują singlem o tym samym tytule. Zapowiada się ciekawe brzmienie. Album będzie miał premierę 24 marca.

 

9. Steel Panther – Lower the bar

Kontrowersyjny zespół przywołujący na myśl stereotypowych rock&rollowców lat 90. miażdży nowym singlem promującym album „Lower the Bar”. „She’s Tight” to ich własna wersja kawałka zespołu Cheap Trick, których muzycy uwazają za swoich idoli. Premiera 24 marca.

 

10. Jamiroquai – Automaton

Naszą listę zamyka znany z poprzedniego artykułu „Automaton”  nowy album zespołu funkowego Jamiroquai. Jego motywem przewodnim będzie nowa technologia i związane z nią zagrożenia dla ludzkości. Premiera już 31 marca.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska