Najgorętsze premiery – STYCZEŃ 2017

 

Nowy rok, nowy ja. Miejmy nadzieję, że to samo powtarzają sobie właśnie developerzy i nie powtórzą największych wpadek poprzedniego roku. To kto jest gotowy na hype train?

Dead Effect 2 (XBOX ONE) – 13 stycznia

Listę otwiera sequel znanego horroru, który w końcu trafi na xboxa. Konsolowy brat Dead Space’a – Dead Effect 2 to typowy FPS pełen zombiaków i eksploracji wywołujących ciary na plecach lokacji, a wszystko to umieszczono w kosmosie w klimacie DOOMa. Gra warta uwagi dla każdego fana konsolowych strzelanek.

 

Galactic Junk League (PC) – 17 stycznia

Pecetowy debiut Słowaków z Pixel Federation. Galactic Junk League to gra F2P, w której budujemy statki kosmiczne do walki z innymi graczami. Czy po nieudanych produkcjach takich jak Robocraft warto pokładać wiarę w produkcje tego typu? Przekonamy się już niebawem.

 

Gravity Rush 2 (PS4) – 19 stycznia

Tej gry fanom Play Station przedstawiać nie trzeba. Gravity Rush to kultowy exclusive na konsole Sony, w którym wcielamy się w postać Kat – która walczy w obronie mieszkańców swego miasta za pomocą grawitacyjnych mocy. Oryginalna produkcja, która gwarantuje zabawę na ładnych parę godzin.

 

Warhammer 40k: Sanctus Reach (PC) – 19 stycznia

Kolejna pozycja z uniwersum uwielbianego przez graczy na całym świecie wchodzi na rynek. Sanctus Reach to gra, w której wcielamy się w dowódcę Kosmicznych Marines, będących ostatnią nadzieją układu gwiezdnego opanowanego przez orków.

 

Urban Empire (PC) – 20 stycznia

Styczeń 2017 dla pecetowców mieni się znakiem strategii. Urban Empire to fińska strategia ekonomiczna, która toczy się na przestrzeni 200 lat, poczynając od 1820 roku. W tej produkcji jednak nie pozostajemy bezimiennym graczem ukrytym w ratuszu miejskim. Fragment Studios przygotowało dla nas grę, w której stajemy na czele rodu (przywodząc na myśl The Guild), z którego wywodzą się kolejni władcy. To jak – zaczynamy hype?

 

Resident Evil VII: Biohazard (PC/PS4/XB1) – 24 stycznia

Capcom nie wierzy w słowa rest in peace. Przeciwnie. Jedna z największych serii tej firmy budzi się do życia, by uderzyć na nowo w rynek. Siódma już część serii jest taka, jakiej się wszyscy spodziewamy. Jak ją opisać? To po prostu Resident Evil.

 

Memoranda (PC) – 25 stycznia

Kolejna gratka dla pecetowców, tym razem z gatunku point-and-click oparta na krótkich opowiadaniach Harukiego Murakamiego. Jak twierdzą sami developerzy, jest to gra ˜„o zapominaniu i byciu zapomnianym”. Ręcznie rysowana oprawa 2D, klimatyczny soundtrack i ponad 35 postaci w 40 lokacjach – to wszystko w 800MB zabawy.

 

Conan Exiles (PC) – 31 stycznia

Pamiętacie jeszcze Hyborian Adventures? FunCom przygotował dla nas kolejną odsłonę gier z uniwersum sławnego (czy niesławnego?) barbarzyńcy. Jest to RPG nastawiony na survival i sandbox. Jednym te słowa już się przejadły, inni wręcz ich nienawidzą. Zobaczymy, czy Norwegowie znów staną na wysokości zadania i zmienią ich oblicze.

 

Divide (PS4) – 31 stycznia

Ostatnia pozycja na liście to coś dla konsolowców. Divide to izometryczna przygodówka akcji inspirowana Łowcą androidów Ridleya Scotta. Nasz bohater trafia do uniwersum kontrolowanego przez tajemniczą korporację Vestige, a naszym zadaniem będzie pomóc mu wrócić do jego świata.

 

 

Trzymajmy kciuki za gry, zarówno te wymienione wyżej jak i te, które krążą gdzieś po obrzeżach GreenLighta, aby w końcu trafiły w ręce graczy. A teraz najważniejsze – powtarzajcie za mną:

żadnych nieprzemyślanych preorderów. Zrozumiano?

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska