Czy jest lepiej? – Noworoczna Mama DailyVibes

02/01/2017

 

Mamy nowy rok. Pojawił się i...

Czy coś się zmieniło poza tym, że jesteśmy o rok starsi? Dopiero okaże się co przyniesie 2017.

 

Zabawa sylwestrowa nie złamała naszej Oleńki. Kręciła bioderkami do 22.00 w rytm hitów z telewizora. Oczywiście nie mogło zabraknąć smakołyków. Tatar dla Adama i Hani. Sałatka z kurczakiem dla nas wszystkich. I karpatka, o której marzyłam od dłuższego czasu (dieta bez mleka, bo malutka nie tolerowała). Ola dostała owoce. 

 

Największą zmorą tego wieczora okazały się petardy. Huczały prawie całą noc. Teraz i ja jestem ich wielką przeciwniczką. Nasz pieseł drżał i piszczał, a Olcia otwierała oczka i aż podskakiwała od głośnych wystrzałów.

 

Mówią, że z kim spędzisz Sylwestra z tym i cały rok. Ja nie będę narzekała. Mieliśmy może i spokojny, ale wspaniały wieczór.

 

Czego życzę sobie na ten 2017? Przede wszystkim zdrowia, a poza tym spokojnego, wesołego, pracowitego, pełnego miłości i pozytywnej energii roku. A Wam życzę zdrowia i uśmiechu, dobrych ludzi na drodze. I niech się dzieje!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska