Typowe postanowienia noworoczne

 

 

 

Masz już swoją listę noworocznych postanowień? Przecież nie wypada nad czymś nie pracować. Co roku założenie jest proste: wypiszę swoje postanowienia i je zrealizuję, rok ma 365 dni. Wiadomo, że jak coś zaczynać, to najlepiej od początku. A może najlepiej będzie wziąć swoją listę z lat ubiegłych?

Z nowym rokiem, nowym krokiem:
 

1. Schudnę, ograniczę słodycze lub przejdę na dietę
Kto nie umieścił tego na swojej liście? Tyle razy obiecywałeś i obiecywałaś sobie, że nie tkniesz tego kawałka sernika albo tej tabliczki czekolady. Raz mogę, nic się nie stanie jak zjem jeden kawałeczek, najwyżej jutro zjem mniej. Ba! pójdę na siłownię, zacznę biegać… :D

 

2. Będę więcej czytać
Wszyscy tyle wiedzą, polecają takie ciekawe książki, ja też NA PEWNO przeczytam co najmniej 30 tytułów. Przecież rok ma 12 miesięcy a ja nie przeczytam kilku książek? Też mi coś. O, książki już mam…tylko czasu jakoś brak… I tak co roku.

 

 

3. Rzucę palenie
Tak, od pierwszego stycznia nie palę. Tym razem się uda…

 

4. Będę się systematycznie uczyć
Noc dzieli Cię od egzaminu a Ty z paniką obiecujesz sobie, że to ostatni raz, kiedy uczysz się na ostatnią chwilę? Ciekawe, jak będzie w tym roku… :)

 

 

5. Spełnię swoje marzenie
Chociaż jedno, przecież nowy rok to nowe możliwości, uda się.

 


6. Odwiedzę ciekawe miejsce
Przecież uwielbiam podróżować, a nudzi mnie wciskanie „like” pod zdjęciem Zośki czy Krzyśka. Nie będę gorsza, zaoszczędzę i wybiorę się w podróż marzeń!

 

7. Znajdę/zmienię pracę
Denerwuje mnie mój obecny szef, wszystko jest na mojej głowie. Rzucam tę robotę! Sam/a będę sobie szefem!


8. Będę oszczędzać
Koniec, szafa się nie domyka, mam tyle ubrań, tyle rzeczy w mieszkaniu, jakby je tak spieniężyć, spełniłabym/spełniłbym jedno ze swoich marzeń. Oszczędzam od nowego roku!

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska