Świąteczny konwój ciężarówek Coca-Coli w Lublinie

10/12/2016

 

 

Doskonale znamy je z reklam, można powiedzieć, że stały się już symbolem świąt Bożego Narodzenia, każdego roku ruszają w trasę i przyjeżdżają do wielu miast w Polsce. Dziś świąteczny konwój ciężarówek Coca-Coli zawita do Lublina.

Pięknie ozdobione czerwone ciężarówki Coca-Coli to jedna z reklam świątecznych, która wyjątkowo zapadła w pamięci odbiorców. Już od kilku lat w okresie świąt Bożego Narodzenia możemy je spotkać na polskich drogach. Najbardziej znane na świecie ciężarówki mają 16,5 metra długości, 4 metry wysokości, posiadają 470-konny silnik i 18-biegową skrzynię biegów – dla fanów motoryzacji to nie lada gratka. Oświetlone są 160 metrami światełek ledowych i mają ponad 6 tysięcy punktów świetlnych. Tego roku w trasę wyruszyły 1 grudnia i w ciągu 20 dni odwiedzą 32 miasta. Dziś spotkać je można w Lublinie.

 

Przejazdowi konwoju zawsze towarzyszy wiele atrakcji m.in.

– zdjęcia z Świętym Mikołajem

– personalizacja puszki napoju Coca-Cola

– wirtualna przejażdżka saniami Świętego Mikołaja

– fabryka upominków świątecznych

– gry i konkursy z nagrodami

– fotobudka świąteczna

– pokaz rzeźby lodowej

W Lublinie na placu Zamkowym już o godzinie 15:00 rozpoczną się zabawy związane z konwojem Coca-Coli, które zakończą się o godzinie 22:00 wraz z pokazem fajerwerków. Najważniejszym punktem imprezy będzie koncert Ewy Farnej oraz chóru Sound'n'Grace. To niezwykłe wydarzenie poprowadzi znany telewizyjny prezenter Maciej Dowbor. Wśród gwiazd, które dzielniejszego dnia odwiedzą Lublin, będą również popularni youtuberzy: Littlemooonster96, Maffashion i Abstrachuje.TV.

 

 

Przejazd ciężarówek rozpocznie o godzinie 18:00 i potrwa do 21:00. W związku z przejazdem po mieście wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicach: Zemborzyckiej, Diamentowej, Jana Pawła II, al. Kraśnickiej, Zana, Nadbystrzyckiej, Krochmalnej, Stadionowej, Lubelskiego Lipca 80, Unii Lubelskiej, rondzie Dmowskiego, Podzamczu, Walecznych, Andersa, Smorawińskiego, rondzie Kamińskiego, Szeligowskiego, Fijałkowskiego, Gębali – krótki postój przed Uniwersyteckim Szpitalem Dziecięcym przy ul. Chodźki – dalej Smorawińskiego, Kompozytorów Polskich, Solidarności, Tysiąclecia, Placu Zamkowym.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska