5 najpopularniejszych modelek Victoria's Secret 2016

 

Victoria's Secret Fashion Show za sześć dni, ale już zaczęła się „fashionowa” gorączka. Modelki są już w Paryżu i przygotowują się do pokazu.

 1. Adriana Lima

Brazyilijska piękność ma trzydzieści pięć lat i dla Victoria's Secret pozuje od szesnastu lat. Gościnnie występowała m.in. w serialu „Jak poznałem Waszą matkę” czy „Brzydula Betty”. Prywatnie żona koszykarza NBA, Marko Jaricia, i mama dwóch córek – Valentiny (7 l.) i Sienny (4 l.). Tegoroczny pokaz będzie piątym w jej karierze.

 

2. Kendall Jenner

Dwudziestojednoletnia amerykańska celebrytka i modelka. Jedna z popularnych sióstr Kardashianek, pierwsza córka Caitlyn i Krisa Jennerów. Znana z sesji dla magazynów, reklam i pokazów (m.in. dla Chanel i Marca Jacobsa). „Aniołkiem” będzie po raz drugi.

 

 3. Alessandra Ambrosio

Urodzona w Brazylii, ma polsko-włoskie korzenie. Modelka pozowała dla wielu prestiżowych magazynów, a w 2008 roku była uznana za 2. najbardziej pożądaną kobietę świata (AskMen.com). Wypuściła własną linię strojów kąpielowych. Ma dwójkę dzieci – Anję (8 l.) i Noah (4 l.) – ze swoim chłopakiem, Jamiem Mazurem.

 

 4. Lily Aldridge

Amerykańska modelka kojarzona głównie z Victoria's Secret oraz okładek takich magazynów jak „Vogue” czy „Glamour”. Ma trzydzieści jeden lat, męża Caleba Followilla (wokalistę zespołu Kings of Leon) oraz czteroletnią córkę Dixie.

 

 5. Taylor Hill

Dwudziestoletnia amerykańska modelka występująca w licznych kampaniach i pokazach. Zagrała w dwóch filmach i dwóch serialach, a „Aniołkiem” będzie po raz trzeci. Rok temu po raz pierwszy pojawiła się na liście najlepiej zarabiających modelek według „Forbes”i zajęła 17. miejsce.

 

W pokazach bierze udział wiele urzekających urodą modelek i nie sposób się zdecydować, która jest najpiękniejsza. Victoria's Secret Fashion Show co roku gości na wybiegu również wspaniałych wykonawców, którzy śpiewają na żywo, a modelki chodzą w rytm ich piosenek. W tegorocznym pokazie wystąpi The Weekend, Lady Gaga i Bruno Mars.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska