Gorillaz i Klaxons pracują nad wspólnym projektem

 

Jak donosi portal NME, członkowie zespołów Gorillaz i Klaxons pracują nad wspólnym projektem. "Chcemy pchnąć muzykę naprzód." twierdzi Jeff Wootton.

Gitarzysta zespołu Gorillaz Jeff Wootton wyjawił tę informację dla NME w trakcie imprezy Abbey Road Studios, promującej powstanie nowej męskiej kolekcji Stelli McCartney. Wśród zaproszonych wykonawców znaleźli się DMC z Run DMC, Mike D z Beastie Boys, Sharleen Spiteri z zespołu Texas i Beth Ditto z The Gossip. Był to wspólny koncert spajany przez Woottona i Jamiego Reynoldsa z grupy Klaxons.

Jak się okazuje, Wootton i Reynolds pracują nad wspólnym projektem od sierpnia i planują datę premiery w przyszłym roku. „Łączymy różne kultury i style, próbujemy pchnąć muzykę naprzód” powiedział Wootton. „Nastał na to idealny czas, biorąc pod uwagę to, co dzieje się na świecie. Poczuliśmy z Jamiem chemię, magię. Przyszło to dość szybko. Zawsze, gdy myślisz o wielkich zespołach jak The Smith, wszystko idzie szybko. U nas jest podobnie. Nawet gdy zapytano nas, byśmy zagrali dziś wieczorem, czujemy, że coś w nas tkwi, kipi.”

Miejmy nadzieję, że będzie to kolejny wielki projekt muzyków. Przypomnijmy, że ostatni ich wspólny projekt zawiesił poprzeczkę dosyć wysoko – „Do ya thing”, we współpracy z Andre 3000, Jamesem Murphym z LCD Soundsystem, wywołało burzę wśród krytyków.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska