Telltale Games i Marvel łączą siły

 

Rok temu firma Telltale zapowiedziała projekt w oparciu o uniwersum Marvela, zapowiadając premierę na rok 2017. Już dziś znamy więcej szczegółów.

Screen Actors Guild‐American Federation of Television and Radio Artists (w skrócie SAG-AFTRA), jako część walki o lepsze zarobki w biznesie, udostępniła w ostatnim czasie listę gier, na które kontrakty nie były jeszcze renegocjowane. Na liście widać grę Guardians of the Galaxy –  The Video Game aka Blue Harvest. Tytuł ten przypisano do firmy O'Farrell Enterprises, LLC. Co ciekawsze, tej samej firmie został przypisany tytuł The Walking Dead Season 3 – okręt flagowy Telltale. Dodatkowo, firma O’Farrell Enterprises, LLC zarejestrowana jest na nazwisko Darragh O'Farrell, głównego producenta głosów postaci do gier takich jak The Walking Dead czy Tales of Borderlands, jak również innych produkcji Telltale.

Po tym, jak dokument zrobił zamieszanie w sieci, jego treść została zmieniona. Obecnie tytuł gry to Untitled Marvel Game aka Blue Harvest. Ten alias może być nawiązaniem do roboczego tytułu Star Wars: Return of the Jedi. (link)

Niewątpliwie współpraca pomiędzy obiema firmami zaowocuje nowym projektem w 2017 roku. Do tego czasu pozostaje nam czekać i mieć nadzieję, że ponowne sięgnięcie w stronę komiksów ludzi z Telltale okaże się równie trafne, jak przygoda z „Fables” w The Wolf Among Us.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska