Rusza wersja beta Life is Feudal – trwają zapisy

 

Life is Feudal to niecodzienna gra survival. Wiele osób porównuje ją do starszych odpowiedników gier średniowiecznych, ale trzeba przyznać, że gra została stworzona z rozmachem. Dziś mamy już pewność długo obiecywana wersja MMO nadchodzi.

 

Budzisz się na plaży nowo odkrytej wyspy. W większości typowych sandbox’owych survivali zebrałbyś materiały, zbudował małą chatkę i tak zabezpieczony zaczął testować co oferuje gra. Life is Feudal jest inne. Wchodząc do gry wśród wskazówek widzimy zdanie, które niejednego gracza zaskoczy  „Umrzesz tu nie raz”.

 

Długie godziny ciężkiej pracy zaowocują. W tej grze wszystko musimy zrobić od podstaw, nie ma magicznych skrótów, do dyspozycji mamy tylko nasze własne ręce i narzędzia, które dzięki nim stworzymy. Weterani gry, którzy tak jak ja, widzieli jak raczkowała w wersji alfa, by w końcu stanąć na nogi i zaoferować graczom to, co widzimy dzisiaj, pamiętają też obietnice developerów. Life is Feudal: Your Own miało pierwszą wersją projektu na większą skalę. I ten projekt zbliża się do nas wielkimi krokami. Life is Feudal: MMO weszło w fazę beta.

 

Główna różnica to oczywiście liczba graczy. Jak twierdzą developerzy, w wersji MMO spotkamy ponad 10 000 graczy w Your Own liczba miejsc na serwerze to zaledwie 64. Automatycznie wygenerowana mapa będzie miała 21 kilometrów długości i szerokości, co jednak nie będzie jej ostateczną granicą. Świat w miarę potrzeb będzie się rozciągał niemal w nieskończoność.

 

W Your Own gracze mogli sami hostować serwery, w wersji MMO powstanie jeden wielki świat podzielony na regiony EU, NA, CIS. Ilość dostępnych kanałów nie jest jeszcze znana. Będzie to także koniec znanych nam dobrze resetów zarządzanych przez administratora, by odciążyć serwer. W wersji MMO świat będzie tworzony przez graczy, dla graczy jego historia i wygląd zależeć będą od naszej woli.

 

Jedną z najciekawszych opcji, które zostały zapowiedziane są walki gildii i oblężenia. Developerzy obiecują system gildyjny w pełnym wymiarze, choć jego szczegóły nie są nam jeszcze znane. System Your Own jest jego okrojoną wersją. Wśród pozostałych smaczków znajdziemy także różne minigry, system handlu i globalnej polityki.

 

Wśród graczy narasta jednak niepokój. Ci, którzy zakupili wczesną wersję Your Own otrzymali obietnicę dostępu do pełnej wersji gry zarówno w wersji YO jak i MMO. Czy developerzy dotrzymają obietnicy? Jak dotąd prężnie pracują nad swoim projektem, utrzymując stały kontakt ze społecznością graczy, sprawnie odpowiadając na pytania i naprawiając zgłaszane błędy w grze. Miejmy nadzieję, że utrzymają poziom i będziemy mogli poszczycić się kolejnym dobrym MMO na rynku gier.

 

GALERIA Z GRY:

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska