Riot Games pracuje nad nowym sposobem treningu w League of Legends

 

Jeszcze do niedawna Riot upierał się, że jest to zbędne i mogłoby tylko podnosić oczekiwania wobec nowych graczy. W tym roku zapowiedziano jednak, że nowe narzędzie treningowe pojawi się w grze - trwają prace nad jego dokładną wersją.

 

Po przeszukaniu forów dla graczy okazuje się, że wiele osób zgłosiło niezadowolenie z obecnego stanu rzeczy. Nowi gracze nie mają szans na wprowadzenie do gry, a bardziej doświadczeni - na sprawdzenie mechaniki postaci, którą zamierzają zagrać po raz pierwszy. Dotychczasowe tutoriale i mecze treningowe w grze nie były w stanie pomóc graczom w opanowaniu podstaw rozgrywki. Następstwem tego było częste oskarżanie świeżaków o umyślne rujnowanie rozgrywki, zgłaszając ich za feeding czy inne przewinienia. Riot postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy. Tryb sandbox, czyli kontroli nad zasadniczą mechaniką rozgrywki, zostanie w końcu dodany do gry.

 

Narzędzie, o którym mowa ma być proste i przystępne. Według samego Riota, ma to być „ćwiczenie egzekucji przez uderzanie w worek treningowy i podnoszenie ciężarów”. Nauka gry multiplayer czy działania w drużynie nie będą priorytetem, ale gracze wszystkich poziomów mają wynieść coś z tego treningu. Wśród opcji, które pojawią się w grze, są między innymi reset odnawiania umiejętności, nieskończone złoto, zatrzymywanie wzrostu doświadczenia czy wyłączenie minionów.

 

Riot wciąż pracuje nad powiększeniem wachlarza możliwości nowego narzędzia, choć ogólnie dostępnej wersji zapewne nie ujrzymy jeszcze przez długi czas, gdyż to dopiero prace nad prototypem. Pozostaje nam tylko być cierpliwym i znaleźć choć trochę współczucia dla tego nooba, który feeduje na midzie.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska