Na dobry początek – Co Nowego

 

Zaczynam ten artykuł i nie wiem od czego zacząć. Wydaje mi się, że tu właśnie tkwi sedno ludzkich porażek. Nawet Anna Jantar śpiewała kiedyś „Najtrudniejszy pierwszy krok”. I właśnie jej piosenka będzie najlepszym tłem do moich słów.

Nazwa zobowiązuje – nasza redakcja uwielbia nowości. Dlatego też mamy do zaoferowania Ci coś świeżego. Właśnie w tym momencie robimy ten pierwszy krok. Nie jest łatwo. Jeśli jednak chcesz iść dalej z nami, gwarantujemy niezapomniane przeżycia.

 

Zmiany nadeszły z dnia na dzień. Dzięki temu nauczyliśmy się celebrować każdą chwilę. Jeśli zatem jesteś ciekaw, co danego dnia świętujemy koniecznie musisz zaglądać na naszą stronę. Nie chodzi jednak wyłącznie o święta przypisane do danego dnia. Każdy nasz krok może prowadzić do codziennych sukcesów. Spróbujemy Ci w tym pomóc i poprowadzimy Cię najprostszą ścieżką do wygranej.

 

Kulturalnie – niby nic nowego, a jednak. Nie znajdziesz u nas nudnych, ckliwych historyjek o starociach. W tym dziale stawiamy na nowości. Zastanawiasz się, na jaki film zabrać dziewczynę? Chciałabyś w końcu wyciągnąć swojego mężczyznę na spektakl do teatru? A może nie wiesz, jaką płytę kupić przyjaciółce pod choinkę? U nas znajdziesz podpowiedzi. Spróbujemy też przekazać Wam nasz punkt widzenia. Kultura jest naszym konikiem. Zaufaj nam, a pokażemy Ci ją z zupełnie innej perspektywy. 

 

Lifestyle – nazwa ta każdemu z nas nasuwa własne skojarzenia. Wybierz spośród nas swojego ulubionego blogera, do którego będziesz chciał wracać. Usiądź, zamknij oczy i pomyśl, co lubisz robić najbardziej i o czym najchętniej czytasz. A teraz otwórz oczy, wejdź na naszą stronę i pozwól nam zajrzeć w Twój świat.

 

Jesteśmy Tu i Teraz. Gdziekolwiek się znajdujesz – szukaj naszych reporterów. Będziemy Ci towarzyszyć, spróbujemy dotrzymać kroku. Jesteś dla nas wyjątkowy. Nie zjemy za Ciebie śniadania (choć jesteśmy głodomorami i uwielbiamy dobrą kuchnię), ale rano poinformujemy Cię, jaka jest pogoda i w co najlepiej ubrać się na taką aurę. Podpowiemy, którędy jechać do pracy lub na uczelnię, żeby ominąć korki. Podczas przerwy zajrzyj do nas – ciekawostki, memy, filmiki tworzymy specjalnie po to, żeby wywołać uśmiech na Twojej twarzy. Nie masz pomysłu na obiad? Nasze przepisy na weekend można wypróbować każdego dnia. A wieczorem zrelaksuj się – idź do kina na dobry film polecony przez naszych redaktorów lub wypożycz książkę z naszej biblioteki.

 

Zmiany nie są rzeczą łatwą. Na naszej drodze często stają nieodpowiedni ludzie rzucający nam kłody pod nogi. Pojawia się wiele rzeczy, które nie łatwo przeskoczyć lub przynajmniej ominąć. Każda przeszkoda zostawia jednak po sobie ślady w naszym dalszym działaniu. Postanowiliśmy się nie poddawać. Co Nowego u Ciebie? To hasło przyświeca nam każdego dnia. Jesteśmy tu dla Ciebie, piszemy dla Ciebie – daj znać, że z nami jesteś i nas wspierasz.

 

Mam nadzieję, że przekonałam Cię do pozostania z nami. Jeśli tak – bardzo się cieszę i zapraszam. Jeśli nie – daj nam chwilę, a sam zobaczysz, że warto do nas wracać. Odkrywajmy nowości razem. Pamiętaj, „najtrudniejszy pierwszy gest, przy drugim już łatwiej jest”.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

RSS Feed

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska