REDAKCJA

Wydawca i Właściciel

Katarzyna Leszczyńska

Redaktor Naczelna

Sandra Czarniecka

Skończyłam edytorstwo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim a pracuję w branży motoryzacyjnej.

Uwielbiam czytać książki i to o nich najczęściej piszę. Jestem zakochana w kotach, twórczości Guillaume Musso i Nicholasa Sparksa oraz piosenkach lat 80. Inspirują mnie ludzie, ich historie i doświadczenia.

Zastępca redaktor naczelnej

Katarzyna Gurmińska 

Skończyłam studia magisterskie z dziennikarstwa na KULu oraz na UW. Pracuję dla Dziennika Wschodniego, a w rodzinnym mieście prowadzę i wydaję miesięcznik. Interesuję się sportem, historią, polityką i podróżami. Uwielbiam pisać, a moim ulubionym gatunkiem publicystycznym jest felieton, z którym też najczęściej występuję na łamach DailyVibes.

Redaktorki i redaktorzy

Anna Bronisz

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Interesuję się sportem, do szaleństwa kocham piłkę nożną. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i inną kulturę. Uparcie trzymam się swojego zdania, co niestety nie zawsze wychodzi mi na dobre. Nie myślę o przyszłości. Żyję chwilą. Niezaprzeczalnie jestem optymistką. Wybrałam dziennikarstwo, bo lubię pisać i dzielić się z czytelnikami swoim sposobem postrzegania świata.

Klaudia Stępień

Jestem studentką trzeciego roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na specjalizacji Dziennikarstwo i krytyka medialna oraz na pierwszym roku Kulturoznawstwa Uniwersytetu Łódzkiego. Jestem wielką fanką powieści kryminalnych i historycznych, dzięki którym mogę się sporo dowiedzieć. Star Wars to zdecydowanie najlepsza seria filmowa na świecie, którą poznałam w dzieciństwie. W wolnych chwilach uwielbiam pochłaniać tony czekolady, które działają na mnie pobudzająco. Mam głowę pełną pomysłów i nie znoszę się nudzić. Pragnę zostać dziennikarką i pokazywać ludziom, gdzie leży granica między prawdą a fikcją.

Weronika Płuciennik

Rocznik ‘98. Studiuję kulturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Najchętniej przebywałabym w kinie bez przerwy, kiedy jednak już z niego wychodzę, zajmuję się również modą, sztuką, serialami, i pisaniem różnego rodzaju tekstów. Jestem ekstrawertyczką, feministką, angażuję się społecznie, lubię koty, roślinki, kolor różowy i dyskutować w internecie.

Aleksandra Stupera

Studiuję filologię polską ze specjalizacją edytorską, więc sporo czasu spędzam z książkami. Czytam niemal wszystko, co wpadnie mi w ręce, ale też sporo czasu poświęcam na tworzenie własnych niesamowitych historii. Można mnie również spotkać z aparatem wśród drzew, grającą całe dnie na gitarze ulubione utwory czy eksperymentującą w kuchni. I oczywiście nigdy nie rozstaję się z notesem, w którym zapisuję każdy nowy pomysł.

 

Karolina Rutkowska

Jestem studentką filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim. Literatura to coś, co znam i kocham od najmłodszych lat, do tego ostatnimi czasy moje serce skradła kultura Azji Wschodniej, w szczególności Japonii i Korei Południowej. Czy ta miłość ma szansę na przetrwanie? Czas pokaże.

 

Łukasz Kudłacz

Ukończyłem teologię katechetyczno-pastoralną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie oraz edytorstwo - redakcję tekstu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Zdobyte na ostatnich studiach umiejętności stosuję w swoim własnym warsztacie podczas tworzenia debiutanckiej powieści. Interesuję się głównie literaturą fantastyczną oraz przygodową, a także muzyką i filmem. Jestem absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu oraz samoukiem w grze na gitarze. Lubię śpiewać i komponować.

Joanna Łukasiewicz

 

Justyna Załucka

Mam 26 lat. Urodziłam się w Sanoku, czyli w rodzinnym mieście Zdzisława Beksińskiego. Ukończyłam kulturoznawstwo oraz dziennikarstwo i komunikację społeczną. W życiu codziennym ciekawią mnie przede wszystkim ludzie – ich myśli, emocje i życiowe historie. Pewnie dlatego zamiast fikcyjnych pełnometrażowych filmów moją uwagę skuteczniej przyciągają dokumenty oraz reportaże. Lubię pisać, bo dzięki tej formie mogę przedstawić najdziwniejsze myśli, które gromadzą się w mojej głowie i zaskoczyć nimi odbiorców.

 

Agnieszka Tyburcza

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS. Pisanie to mój sposób na wyrażanie siebie. Jestem niepoprawną romantyczką, ale z wybuchowym temperamentem. Kocham czytać, gotować, piec, no i oczywiście jeść. Nie wyobrażam sobie życia bez kotów. Marzę o podróży do Włoch. Najczęściej piszę felietony, a tematyka lifestylowa należy do moich ulubionych. Z zamiłowania fryzjerka amatorka.​

Aleksandra Dopko

Rocznik ’92. Ukończyłam filologię polską na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W ramach studiów zrealizowałam dwie specjalizacje: edytorską oraz antropologiczno-kulturową. Obecnie pracuję jako redaktor w jednym z lubelskich wydawnictw. W wolnej chwili czytam, słucham muzyki, gotuję, oglądam filmy. Oprócz tego interesuję się modą, makijażem oraz fotografią.


Katarzyna Pietrzyk

Skończyłam dziennikarstwo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz marketing i zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem uzależniona od telefonu i Facebooka, ale tego wymaga ode mnie praca. Cenię u ludzi szczerość, pracowitość i punktualność. Sama też staram się taka być. W wolnych chwilach słucham muzyki i oglądam seriale na Netflixie ;)

ZDJĘCIA

Jana Kołodziej

KOREKTA

Aleksandra Borkowska 

Na co dzień studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, w wolnych chwilach zajmuję się moją pasją, jaką jest cosplay. Szyję i tworzę kostiumy by wyszaleć się artystycznie, choć doprowadza mnie to czasem do szewskiej pasji. Sagę J.K.Rowling i filmy animowane Disneya (i nie tylko) znam chyba na pamięć. Na DailyVibes zajmuję się korektą.

Klaudia Sordyl

Mam 21 lat i studiuję polonistykę ze specjalnością edytorską na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Od zawsze lubiłam czytać, w szkole średniej startowałam w wielu pisarskich konkursach zdobywając miejsca na podium. Czytanie, redagowanie i pisanie – z tym wiąże przyszłość i nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej.

Krzysztof Gębarowski

Studiuję edytorstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim, a co za tym idzie uwielbiam książki, szczególnie fantastykę i powieści historyczne. Zapalony narciarz zjazdowy, lektor amator, niedoszły paleontolog, łowca znaczków pocztowych, górski łazik, ogrodnik z przypadku, pasjonat starych motocykli, niedzielny biegacz – to właśnie ja.

Magdalena Pudło

Jestem studentką filologii polskiej ze specjalizacją edytorską. Prywatnie: cierpię na zaawansowane stadium dźwięko- i literożerności. W wolnych chwilach osiągam stan nieważkości na basenie lub cudaczę nad garnkami, odurzając się mieszankami przypraw blisko- i dalekowschodnich. Mam słabość do owoców, szczególnie tych przechowywanych w temperaturze minimum minus osiemnaście stopni.

MODERATOR

Damian Racławski

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska