October 28, 2019

W ostatnich latach gry przeglądarkowe zdobywają wielką popularność zarówno wśród młodzieży, jak i dorosłych. Klasyczne gry przeglądarkowe umożliwiają stworzenie fikcyjnych postaci, za którymi stoją realni gracze. W ten sposób użytkownicy gier jeszcze bardziej wcielają...

September 19, 2019

Wielkimi krokami zbliża się kolejny rok akademicki. Większość studentów zapewne nie jest zadowolonych z tego faktu. Znów będziemy zakuwać przez całe noce i pocić się na egzaminach. Chcieliśmy wam jednak umilić przykry powrót na studia i przygotowaliśmy dla was listę 7...

July 24, 2019

Smartfony to obecnie nieodzowny atrybut każdego z nas. Chyba już nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Dlatego zrozumiałe jest, że zabieramy je ze sobą również na wakacje. Aby jeszcze bardziej umilić wam letnie szaleństwo, przygotowaliśmy dla was 7. aplikacji, które uła...

December 14, 2017

Studenckie życie niesie za sobą potrzebę bycia wszędzie jednocześnie oraz posiadania wiedzy, nie tylko uczelnianej, ale także tej powszechnej, potrzebnej na co dzień. W wielu przypadkach student idąc na studia, zaczyna prowadzić gospodarstwo domowe.

Żyjemy w czasac...

November 15, 2017

Firma Binatone, producent akcesoriów marki Motorola, powraca w wielkim stylu na polski rynek. Właśnie zaprezentowała kompleksowe portfolio innowacyjnych urządzeń wyróżniających się oryginalnym i nowoczesnym designem. Oprócz bogatego wyboru słuchawek można zobaczyć międ...

October 26, 2017

Bieganie staje się przyjemniejsze, gdy masz możliwość rejestrowania swoich treningów i śledzenia postępów. Wśród wielu aplikacji warto zwrócić uwagę na trzy, które są najlepsze zarówno pod względem różnorodności opcji jak i wygody użycia.

Użytkownicy Androida mają do wy...

August 9, 2017

Machine Games przemieniło grę klasy Dooma w arcydzieło, dzięki któremu nawet najmężniejsi z mężnych zapłaczą. Po New Order i The Old Blood przyszła kolej na następną część o jednym z najbardziej rozpoznawalnych zabijaków w historii – Williamie Josephie Blazkowiczu.

Aby...

July 25, 2017

Beyond Skyrim: Bruma to spełnione marzenie każdego fana serii Elder Scrolls o przeniesieniu możliwości najnowszej częśc na tereny poza mroźną północą. Czy grupa zapalonych modderów podoła wyzwaniu?

W trosce o dobro graczy poniższa recenzja nie zawiera spoilerów, a...

July 12, 2017

Mody. To właśnie one wydłużają życie gier, poszerzając ich grywalność. Beyond Skyrim: Bruma to zaledwie zalążek projektu, który pokaże światu, jak wielka jest moc społeczności graczy.

Jak zaznaczają sami twórcy, ich projekt określany był różnie – jako mod, dodatek, społ...

June 15, 2017

 

Zachwalana przez krytyków i graczy, posiadająca u wielu status kultowej, a jednocześnie zaliczająca klapę finansową. O co tak naprawdę chodzi z „Beyond Good & Evil”?

Michel Ancel, projektant Ubisoftu to jeden z tych twórców gier, który zapisał się złotymi literami w św...

June 12, 2017

Jeszcze niedawno słyszeliśmy o grupie badaczy IBM, której udało się upchnąć pojedynczy bit w maleńkim atomie. Intel poszedł krok dalej. Oto najmniejszy komputer świata – Intel Compute Card.

W tym roku na CES firma Intel zaprezentowała swój najnowszy produkt – urządzenie...

June 7, 2017

Koniec z nerwowym przewracaniem kart, szukaniem właściwego momentu czy rozbieżności w notatkach orkiestry. Nadchodzi GVIDO.

Choć wieść o japońskim ultra cienkim tablecie pojawiła się już w 2016 roku, na pewien czas słuch o nim zaginął. Dziś już wiemy, że produkt ukaże s...

Please reload

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas:

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • snapchat dailyvibes
  • YouTube Social  Icon

DailyVibes - kulturalny, lifestylowy portal.
Znajdziesz tu: recenzje filmów, książek i spektakli, zdrowe przepisy, artykuły o zwierzętach, publicystykę, ciekawostki o zdrowiu, urodzie i sporcie.
Codzienna dawka pozytywnych wibracji!

Warszawa, Polska